0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Brazil U20 Goiano
Goias EC GO
۷
۰
Aparecida GO
Finished
۰۰:۳۰
Goiania EC GO
۳
۰
UE Inhumas GO
Finished
۰۰:۳۰
  Germany Amateur Regionalliga North
Hannover 96 II
-
-
SV Werder Bremen II
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Germany 3. Liga
MSV Duisburg
۳
۲
Eintracht Braunschweig
Finished
۱۸:۳۰
  Finland Amateur 3 Division South 2
FC Viikingit
۳
۱
Koips
Finished
۱۸:۳۰
  Finland Kakkonen, Group B
KaaPo Kaarinan Pojat
۲
۱
VJS
Finished
۱۸:۳۰
  Sweden Ettan, Sodra
Assyriska Turabdin IK
۱
۳
Torns IF
Finished
۱۸:۳۰
  Denmark 2nd Division
Aarhus Fremad
۱
۱
Thisted FC
Finished
۱۸:۳۰
  Uruguay U19 League
Montevideo Wanderers
۱
۰
CA Penarol de Montevideo
Finished
۱۸:۳۰
  Malawi Super League
Karonga United FC
۱
۱
TN Stars
Finished
۱۸:۳۰
  Latvia 1.Liga
FK Auda
۱
۱
FK Tukums 2000/TSS
Finished
۱۸:۳۰
Saldus SS/Leevon
۴
۱
FK Smiltene/Bjss
Finished
۲۰:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil - Grupo III
UE Sant Andreu U19
۰
۲
Atletico Baleares U19
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Amateur Regionalliga Northeast
Chemnitzer FC
-
-
Energie Cottbus
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Norway 3rd Division Group 5
Tiller IL
۱
۰
Volda
Finished
۱۷:۳۰
  Lithuania 1 Lyga
FK Minija 2017
۱
۲
FA Siauliai
Finished
۱۷:۳۰
FK Babrungas Plunge
۱
۲
FK Silas
Finished
۱۷:۳۰
FK Vilnius BFA
۲
۲
FC Neptunas Klaipeda
Finished
۱۸:۳۰
  Turkey Amateur 3. Lig, Group 1
Sancaktepe FK
۲
۳
1954 Kelkit Belediyespor
Finished
۱۹:۳۰
  Denmark Amateur Danmarksserien, Pulje 1
Frederikssund
۱
۱
Greve Fodbold
Finished
۱۷:۳۰
BK Avarta
۲
۲
Herstedoster IC
Finished
۱۷:۳۰
  Germany 2nd Bundesliga
SV Sandhausen
۱
۳
1. FC Heidenheim 1846
Finished
۱۷:۳۰
  Russia Premier League
FK Ufa
۳
۲
FK Khimki
Finished
۱۷:۳۰
  Thailand Thai League 1
Chonburi FC
۳
۱
Nongbua Pitchaya FC
Finished
۱۷:۳۰
Buriram United FC
۴
۰
Chiangmai United
Finished
۱۷:۳۰
  Mozambique Mocambola
Incomati Xinavane
۱
۱
Vilankulo FC
Finished
۱۷:۰۰
  Thailand Thai League Championship
Kasetsart FC
۱
۲
Lampang FC
Finished
۱۶:۳۰
  Finland Ykkonen, Women
Ebk
۱
۳
Rovaniemen Palloseura
Finished
۱۶:۳۰
Tuwe
۰
۴
Nurmijarven Jalkapalloseura
Finished
۱۷:۳۰
TPS
۲
۰
Vjs
Finished
۱۸:۳۰
  Portugal U23 Championship
CS Maritimo
۵
۲
Belenenses SAD
Finished
۱۶:۳۰
Academica Coimbra
۱
۱
FC Vizela U23
Finished
۲۱:۳۰
  Belarus Pervaya Liga
FC Dnepr Mogilev
۴
۲
FC Lida
Finished
۱۶:۳۰
FC Krumkachy Minsk
۰
۲
Lokomotiv Gomel
Finished
۱۸:۳۰
FC Slonim
۲
۴
FC Orsha
Finished
۲۰:۳۰
  Bhutan Premier League
Transport United FC
۲
۲
Thimphu City FC
Finished
۱۶:۳۰
  Russia PFL, Center
FC Khimki-M
۱
۲
FC Znamya Noginsk
Finished
۱۶:۳۰
FK Ryazan
۱
۱
FC Fakel-M Voronezh
Finished
۱۷:۳۰
  Russia PFL, West
FC Kairat Moscow
۰
۶
FC Tver
Finished
۱۹:۳۰
  Slovakia 2. Liga
MFk Dukla Banska Bystrica
۳
۰
FK Slavoj Trebisov
Finished
۱۹:۳۰
Slovan Bratislava B
۲
۱
Partizan Bardejov
Finished
۱۹:۳۰
FK Humenne
۱
۰
MSK Zilina B
Finished
۱۹:۳۰
MFK Skalica
-
-
FC Petrzalka
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Australia South Australia NPL
South Adelaide FC
۵
۲
Sturt Lions
Finished
۱۶:۳۰
Croydon Kings FC
۱
۱
Adelaide City FC
Finished
۱۶:۳۰
North Eastern Metrostars SC
۰
۱
Adelaide Croatia Raiders SC
Finished
۱۶:۳۰
Campbelltown City SC
۴
۰
Adelaide Blue Eagles
Finished
۱۶:۳۰
Cumberland United
۴
۰
Adelaide United FC
Finished
۱۶:۳۰
  Austria Amateur Regionalliga East
SV Leobendorf
۲
۳
SC Neusiedl am See 1919
Finished
۲۰:۳۰
  Poland III Liga, Group 1
Polonia Warszawa
۲
۱
Lechia Tomaszow Mazowiecki
Finished
۲۳:۳۰
  Mexico Liga Premier
Leones Negros Udg II
۸
۷
Gavilanes de Matamoros
inprogress
۲۲:۳۰
  France National 2
Lusitanos Saint-Maur
۰
۰
L´Entente SSG
Finished
۲۲:۳۰
EA Guingamp II
۲
۳
Blois Foot
Finished
۲۲:۳۰
  Brazil U20 Sergipano A2
Riachao SE U20
-
-
Falcon SE U20
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Santa Cruz SE U20
-
-
Estanciano SE
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Ecuador Segunda Division
CD Universidad Tecnica de Cotopaxi
۰
۰
Deportivo Colon
Finished
۲۲:۳۰
  Colombia Primera B
Bogota FC
۱
۱
CD Real Santander
Finished
۲۲:۳۰
  Saudi Arabia Saudi Prof. League
AL Hazem FC
۲
۰
Abha Club
Finished
۲۱:۳۰
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 6
Atzeneta UE
۲
۱
Recambios Colon CF
Finished
۲۱:۳۰
Atletico Saguntino
۱
۱
Athletic Torrellano
Finished
۲۳:۳۰
  Serbia U19 Serbian League
FK Graficar U19
-
-
OFK Belgrade
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Slovenia 2. Liga
NK Dekani
۱
۲
Fuzinar Ravne
Finished
۲۰:۳۰
  Poland II Liga
MKS Znicz Pruszkow
۳
۲
Sokol Ostroda
Finished
۲۰:۳۰
Ruch Chorzow
۱
۰
Wigry Suwalki
Finished
۲۲:۳۰
  Paraguay Segunda Division
General Diaz
۰
۲
Sportivo Ameliano
Finished
۲۰:۳۰
Rubio Nu
۰
۰
Sportivo Iteno
Finished
۲۰:۳۰
  Netherlands Tweede Divisie
Sparta Rotterdam
۳
۱
Kozakken Boys Werkendam
Finished
۱۹:۳۰
HHC Hardenberg
۲
۱
Rijnsburgse Boys
Finished
۱۹:۳۰
VV Katwijk
۳
۱
Scheveningen
Finished
۱۹:۳۰
  Norway 2nd Division Group 2
Skeid Fotball
۳
۰
Sotra SK
Finished
۲۰:۳۰
  Austria Amateur Regionalliga Centre
ATSV Stadl-Paura
۱
۲
Union Vocklamarkt
Finished
۲۰:۳۰
  Kosovo Superliga
KF Malisheva
۱
۰
KF Feronikeli
Finished
۲۰:۳۰
FC Ballkani
۲
۰
KF Llapi
Finished
۲۰:۳۰
  Serbia Prva Liga
FK IMT Novi Belgrade
۰
۰
FK Zeleznicar Pancevo
Finished
۲۰:۳۰
OFK Zarkovo
۱
۰
FK Radnicki Sremska Mitrovica
Finished
۲۰:۳۰
FK Zlatibor Cajetina
۰
۰
FK Loznica
Finished
۲۰:۳۰
FK Mladost Gat Novi Sad
۱
۰
FK Buducnost Dobanovci
Finished
۲۰:۳۰
  Northern Ireland Premiership
Linfield FC
۱
۱
Coleraine FC
Finished
۲۰:۳۰
  Zambia Super League
Forest Rangers
۴
۱
Kafue Celtic FC
Finished
۱۹:۳۰
  Hungary Magyar Kupa
Ufc Gyomro
۱
۹
Paksi FC
Finished
۱۹:۳۰
  Israel Liga Alef
Hapoel Bnei Zalfa
۰
۱
Baqa Al-Gharbiyye
Finished
۱۹:۳۰
Maccabi Ironi Tamra
۰
۳
Hapoel Kafr Kanna
Finished
۲۳:۳۰
  Turkey Amateur 3. Lig, Group 3
Esenler Erokspor
۱
۱
Belediye Derincespor
Finished
۱۹:۳۰
  Faroe Islands 1st deild
AB Argir
۱
۲
NSI Runavik II
Finished
۱۹:۳۰
  Estonia Premium Liiga
FC Kuressaare
۰
۰
Parnu JK Vaprus
Finished
۱۹:۳۰
FCI Levadia Tallinn
۱
۰
JK Narva Trans
Finished
۲۲:۳۰
  Burundi Premier League
Kayanza United FC
۳
۳
TOP Junior FC
Finished
۱۹:۳۰
  Turkey Super Lig
Sivasspor
۱
۱
Gaziantep FK
Finished
۱۶:۳۰
  Australia Queensland NPL
Magpies Crusaders United
۲
۴
Queensland Lions FC
Finished
۱۵:۳۰
  Brazil U20 Pernambucano
Santa Cruz FC PE
۶
۰
Ferroviario Do Cabo PE
Finished
۰۰:۳۰
  Bolivia Division Profesional
San Jose Oruro
۰
۰
Real Potosi
Finished
۰۱:۳۰
  Australia Queensland Premier League 2
Magic United Tfa
-
-
Coomera Colts SC
Cancelled
۱۰:۳۰
Virginia United
-
-
Caboolture FC
بازی شروع نشده است
۱۲:۳۰
  Mongolia Premier League
FC Ulaanbaatar
-
-
Khangarid
Cancelled
۰۹:۳۰
  Solomon Islands Premier League
Real Kakamora FC
-
-
Central Coast Honiara
Cancelled
۰۹:۳۰
  Ecuador LigaPro Primera A
Barcelona SC
۳
۲
CD Cuenca
Finished
۰۶:۳۰
  Brazil Amapaense
Independente EC AP
۳
۴
Santos FC AP
Finished
۰۵:۳۰
  Peru Primera Division
FBC Melgar
۱
۱
Ayacucho FC
Finished
۰۵:۳۰
  Uruguay Primera Division
Penarol Montevideo
۰
۰
Atletico Fenix Montevideo
Finished
۰۵:۳۰
  Venezuela Primera Division
Zamora FC
۲
۱
Trujillanos FC
Finished
۰۵:۳۰
  Simulated Reality League K-League 1 Srl
Daegu FC SRL
-
-
Ulsan Hyundai FC SRL
Cancelled
۰۵:۳۰
Gwangju FC SRL
-
-
Jeju United FC (Srl)
Cancelled
۰۵:۳۰
Jeonbuk Hyundai Motors SRL
-
-
Suwon Bluewings SRL
Cancelled
۰۵:۳۰
  Argentina Primera Nacional
Nueva Chicago
۱
۲
Gimnasia Y Esgrima Mendoza
Finished
۰۲:۳۰
  USA USL League One
Toronto FC II
۱
۱
Forward Madison FC
Finished
۰۲:۳۰
New England Revolution II
۳
۱
Richmond Kickers
Finished
۰۵:۳۰
  France Ligue 1
Strasbourg Alsace
۳
۰
FC Metz
Finished
۰۱:۳۰
  Simulated Reality League Russia Premier League SRL
FC Krylia Sovetov Samara SRL
-
-
FC Rostov SRL
Cancelled
۱۱:۳۰
FK UFA SRL
-
-
FK Khimki SRL
Cancelled
۱۱:۳۰
PFK Akhmat Grozny SRL
-
-
FC Krasnodar
Cancelled
۱۱:۳۰
  Spain Primera Division RFEF
Extremadura UD
۱
۰
Racing Club de Ferrol
Finished
۰۱:۳۰
FC Andorra
۲
۲
CD Atletico Baleares
Finished
۲۱:۳۰
Real Valladolid Promesas
۲
۲
San Sebastian Reyes
Finished
۲۱:۳۰
  International World Championship Qualification, Women, UEFA
Netherlands
۱
۱
Czech Republic
Finished
۰۰:۳۰
Germany
۷
۰
Bulgaria
Finished
۲۰:۳۰
  Portugal Liga Portugal 3
UD Leiria
۳
۰
Alverca Futebol
Finished
۰۰:۳۰
Pevidem SC
۱
۱
SC Sao Joao de Ver
Finished
۲۲:۳۰
FC Felgueiras 1932
-
-
AD Fafe
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Argentina Campeonato de Reserva de Primera Division
Velez Sarsfield Reserve
۱
۱
CA Aldosivi
Finished
۰۰:۳۰
Atletico Tucuman Reserve
۱
۱
Boca Jrs
Finished
۱۸:۳۰
  Brazil Copa Paulista
CA Juventus SP
۱
۰
EC Taubate SP
Finished
۰۰:۳۰
  Brazil Campeonato Potiguar, Serie B
Visao Celeste
۲
۱
Palmeira FC RN
Finished
۰۰:۳۰
Riachuelo AC
۴
۳
Alecrim RN
Finished
۰۰:۳۰
  Brazil U20 Gaucho
Gremio FB Porto Alegrense RS
۲
۰
Gremio Esportivo Brasil
Finished
۰۰:۳۰
  Wales Cymru Championship, North
Gresford Athletic
۳
۰
Llangefni Town
Finished
۰۰:۳۰
  Ireland Leinster Senior League, Senior Division
St Mochtas FC
۲
۱
Killester Donnycarney FC
Finished
۰۰:۳۰
Portlaoise AFC
۲
۷
Swords Celtic FC
Finished
۰۰:۳۰
Collinstown
۱
۲
St Patricks Cyfc
Finished
۰۱:۳۰
  Luxembourg Division Nationale
FC Progres Niederkorn
۳
۱
US Hostert
Finished
۰۰:۳۰
FC Wiltz 71
۱
۲
US Mondorf-Les-Bains
Finished
۲۲:۳۰
F91 Dudelange
۳
۱
Union Titus Petange
Finished
۲۲:۳۰
  Wales Cymru Championship South
Taffs Well
۳
۰
Undy Athletic
Finished
۰۰:۳۰
  Japan J3 League
YSCC Yokohama
۰
۰
FC Imabari
Finished
۱۰:۳۰
Vanraure Hachinohe FC
-
-
Kataller Toyama
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
  Simulated Reality League Turkey Super Lig SRL
Sivasspor SRL
-
-
Gaziantep SRL
Cancelled
۱۱:۳۰
Antalyaspor SRL
-
-
Besiktas JK SRL
Cancelled
۱۱:۳۰
Adana Demirspor Srl
-
-
Caykur Rizespor SRL
Cancelled
۱۱:۳۰
Kasimpasa SRL
-
-
Trabzonspor SRL
Cancelled
۱۱:۳۰
  Japan J.League 2
Tochigi SC
۰
۰
Mito Hollyhock
Finished
۱۵:۳۰
  Czech Republic MSFL
SK Sigma Olomouc B
۲
۰
FC Velke Mezirici
Finished
۱۴:۳۰
Fotbal Frydek Mistek
۲
۴
SK Hanacka Slavia Kromeriz
Finished
۱۴:۳۰
  India Calcutta Premier Div.
Sangbad Pratidin Bhawanipore
۲
۰
Mohammedan SC
Finished
۱۵:۳۰
  Italy Campionato Primavera 2
US Alessandria Calcio 1912
۰
۴
Pordenone Calcio
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Amateur A-Junioren-Bundesliga S/S-W
Kickers Offenbach
۰
۳
Eintracht Frankfurt
Finished
۱۵:۳۰
  Italy Campionato Primavera 1
Hellas Verona FC
۰
۲
US Lecce
Finished
۱۵:۳۰
Pescara Calcio
۳
۴
Torino FC
Finished
۱۷:۳۰
  Russia PFL, Ural-Povolzhye
FC Ural-2 Yekaterinburg
۴
۳
FC Lada-Tolyatti
Finished
۱۵:۳۰
  Australia Brisbane Capital League 1
Slacks Creek
۰
۴
Moggill FC
Finished
۱۵:۳۰
AC Carina
۱
۲
North Pine
Finished
۱۵:۳۰
  Australia Queensland Premier League 1
Rochedale Rovers
۰
۱
Brisbane City FC
Finished
۱۵:۳۰
  Australia Gold Coast Premier League
Palm Beach SC
۵
۲
Nerang
Finished
۱۵:۳۰
  Czech Republic FNL
MFK Chrudim
۰
۲
SK Lisen Brno
Finished
۱۴:۳۰
SFC Opava
۰
۰
Mas Taborsko
Finished
۱۹:۳۰
  Portugal U19 Championship
FC Famalicao
-
-
Rio Ave FC
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
SC Braga
-
-
UD Oliveirense
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
  Simulated Reality League Ligue 1 SRL
AS Saint Etienne SRL
-
-
FC Girondins Bordeaux SRL
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
RC Lens Srl
-
-
Lille OSC SRL
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
  Australia Queensland NPL, Women
Souths United
۰
۴
Capalaba FC
Finished
۱۴:۳۰
  Australia Brisbane Capital League 1, Reserves
Slacks Creek Reserves
-
-
Moggill FC
Cancelled
۱۱:۳۰
  Simulated Reality League Bundesliga SRL
FSV Mainz SRL
-
-
SC Freiburg SRL
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
FC Augsburg SRL
-
-
Borussia Monchengladbach SRL
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Bayern Munich SRL
-
-
VfL Bochum Srl
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Dsc Arminia Bielefeld Srl
-
-
TSG 1899 Hoffenheim SRL
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
1. FC Cologne SRL
-
-
RB Leipzig SRL
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
  Czech Republic CFL
Loko Vltavin
۰
۲
SK Benesov
Finished
۱۴:۳۰
  Romania Liga 2
AFC Hermannstadt
۶
۰
Acs Dacia Unirea Braila
Finished
۱۴:۳۰
AFC Unirea Constanta
۰
۶
CSM Politehnica Iasi
Finished
۱۴:۳۰
AFC Astra Giurgiu
۰
۲
FC Unirea Dej
Finished
۱۴:۳۰
ASU Politehnica Timisoara
۱
۲
FK Csikszereda Miercurea Ciuc
Finished
۲۰:۳۰
  Australia South Australia NPL, Women
West Adelaide
۲
۰
Metro United
Finished
۱۳:۳۰
  Australia Gold Coast Premier League, Reserves
Palm Beach SC
۲
۱
Nerang Reserve
Finished
۱۳:۳۰
  Hong Kong, China Sapling Cup
Eastern SC
۲
۰
Hong Kong Rangers
Finished
۱۳:۳۰
Lee Man FC
۳
۰
Kitchee SC
Finished
۱۶:۳۰
  Australia South Australia State League 1
Playford City
۲
۱
West Adelaide
Finished
۱۳:۳۰
Adelaide Hills
۰
۱
Modbury Jets SC
Finished
۱۳:۳۰
  Simulated Reality League Premier League SRL
Norwich City SRL
-
-
Watford FC SRL
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Manchester City SRL
-
-
Southampton FC SRL
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Liverpool FC SRL
-
-
Crystal Palace SRL
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Burnley FC SRL
-
-
Arsenal FC SRL
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Aston Villa SRL
-
-
Everton FC SRL
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Wolverhampton Wanderers SRL
-
-
Brentford FC Srl
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
  Simulated Reality League Serie A SRL
US Salernitana Srl
-
-
Atalanta BC SRL
بازی شروع نشده است
۱۲:۳۰
FC Inter Milan SRL
-
-
Bologna FC SRL
بازی شروع نشده است
۱۲:۳۰
Genoa CFC SRL
-
-
Fiorentina SRL
بازی شروع نشده است
۱۲:۳۰
  Simulated Reality League LaLiga SRL
Atletico Madrid SRL
-
-
Athletic Bilbao SRL
بازی شروع نشده است
۱۲:۳۰
Rayo Vallecano Srl
-
-
Getafe CF SRL
بازی شروع نشده است
۱۲:۳۰
Deportivo Alaves SRL
-
-
CA Osasuna SRL
بازی شروع نشده است
۱۲:۳۰
CF Elche Srl
-
-
UD Levante SRL
بازی شروع نشده است
۱۲:۳۰
  Australia South Australia Npl, Reserves
North Eastern Metrostars SC
۲
۰
Adelaide Croatia Raiders SC
Finished
۱۱:۳۰
Cumberland United Reserve
۵
۴
Adelaide United FC Reserves
Finished
۱۳:۳۰
  Ukraine Vyscha Liga, Women
Mariupolchanka Mariupol
-
-
Podillya Vinnytsia
Cancelled
۱۱:۳۰
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 10
Sevilla FC C
۲
۱
CD Cabecense
Finished
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید